Whitbourne -- Under 13 -- Schedule & Results


(1) Street Sharks       (2) Ball Busters       (3) Outer Cove Dust Bunnies       (4) Wild Baloneys

                   Date                                    Time                Rink                  Home                                              Visitor
Saturday, June 11, 2022          9:40am          Rink 1         Street Sharks 2                Ball Busters 10
Saturday, June 11, 2022          9:40am          Rink 2         Outer Cove  4                 Wild Baloneys  7

Saturday, June 11, 2022          11:00am       Rink 1          Street Sharks 1               Wild Baloneys  10
Saturday, June 11, 2022          11:00am       Rink 2          Ball Busters  6                 Outer Cove  7

Saturday, June 11, 2022          12:20pm       Rink 1          Wild Baloneys 15             Ball Busters  6
Saturday, June 11, 2022          12:20pm       Rink 2          Outer Cove  11                Street Sharks  1

Playoff Schedule

Saturday, June 11, 2022              1:40pm         Rink 1          Semi Final A          Wild Baloneys  12        Street Sharks  2
Saturday, June 11, 2022              1:40pm         Rink 2          Semi Final B          Outer Cove  7            Ball Busters  2

Saturday, June 11, 2022              3:00pm         Rink 1          Championship Final         Wild Baloneys  9   vs  Outer Cove  8

 

Gander -- Under 13 Male A --Schedule & Results

 

(1) GFW Puck Hogs       (2) Kittiwake Knights       (3) Top Shelf Torpedoes       (4) Fogo Island Little Goons 
(5) Cobras       (6) Lewisporte Streethawks       (7) Gander Bulldogs

                   Date                                Time                Rink                  Home                                              Visitor
Saturday, June 4, 2022          9:00pm          Rink 10      GFW Puck Hogs    14        Kittiwake Knights   4
Saturday, June 4, 2022          9:00pm          Rink 11      TS Torpedoes   15                        Cobras   1

Saturday, June 4, 2022          10:20am       Rink 12      Fogo Little Goons   4   Lewisporte Streethawks   2
Saturday, June 4, 2022          11:00am       Rink 2         Cobras   3                           Gander Bulldogs   10

Saturday, June 4, 2022          12:20pm       Rink 5          GFW Puck Hogs   3     Lewisporte Streethawks   4
Saturday, June 4, 2022          12:20pm       Rink 6          TS Torpedoes   9                Fogo Little Goons   5

Saturday, June 4, 2022          1:40pm          Rink 5          Fogo Little Goons   4        Gander Bulldogs   3
Saturday, June 4, 2022          1:40pm          Rink 6          Kittiwake Knights   5          TS Torpedoes   9

Saturday, June 4, 2022          3:00pm          Rink 5          Gander Bulldogs  10            Kittiwake Knights   6
Saturday, June 4, 2022          3:00pm          Rink 6          Cobras   0                             Lewisporte Streethawks  10

Saturday, June 4, 2022          3:40pm          Rink 6          GFW Puck Hogs   9           Fogo Little Goons  6
Saturday, June 4, 2022          4:20pm          Rink 6          TS Torpedoes   11                 Lewisporte Streethawks   1

Saturday, June 4, 2022          5:00pm          Rink 5          Kittiwake Knights   5              Cobras   6 
Saturday, June 4, 2022          5:00pm          Rink 6          GFW Puck Hogs  2            Gander Bulldogs  4

Playoff Schedule

Sunday, June 5, 2022              9:40am          Rink 5          Semi Final A          TS Torpedoes  8          Lewisporte Streethawks  7
Sunday, June 5, 2022              9:40am          Rink 6          Semi Final B          Gander Bulldogs   9      GFW Puck Hogs  3

Sunday, June 5, 2022            11:40am         Rink 4          Championship Final           Top Shelf Torpedoes  8          Gander Bulldogs  3